Број на оглас: 3330226
Објавен на: 25.02.2020, 20:54
1 / 6

Vikendicka so lozje

3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2000 m²
Број на соби:
1
Греење:
Нема
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vikendicka so lozje 2 dekari ogradeno I legalizirano na samo 2km od gradot so asfaltiran pat