Број на оглас: 3329962
Објавен на: 08.01.2020, 12:21
1 / 12

Chevrolet Captiva 2.0 Dizel -08

По Договор
Марка:
Chevrolet
Модел:
Captiva
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Chevrolet Captiva 2.0 Dizel 4X4
God:2008
So Ful Oprema
Registriran+Zelen Karton
Sacuvan do Max
Vredi Da Se Vidi
Servisiran so servisna kniska
Zemen od Prv Sopstvenik!!!
Moze Zamena