Број на оглас: 3329901
Објавен на: 13.05.2020, 11:24
1 / 4

OLTAJMER 125 P 77 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

900 €
Марка:
Zastava
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Moze Zamena za skuter do taja cena Posledna 900 Eu.