Број на оглас: 3329853
Објавен на: 02.08.2020, 09:37
1 / 10

VW Passat 2.0 TDI 140HP DSG F1 HIGHLINE

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Passat 2.0 TDI 140 PS God 2012 Reg 30/07/2020 168.000 km so servisna kniska
Rebrasni smeni na 154.000 km
Ulet na meniac smeni na 121.000 km
Kolatae uvezena od Germania
Ot Oprema ima:
Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава