Број на оглас: 3329745
Објавен на: 19.06.2020, 06:24
1 / 12

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

По Договор
Број на соби:
2,5
Квадратура:
45 m²
Греење:
Централно
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2019
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
BLAGOJ GJOREV

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NOV NA GLAVNA ULICA BLAGOJ GJOREV 078 290 922 BLAGOJ GJOREV 078 290 922 ili NA VIBER MOZE I ZA POVISE DENA