Број на оглас: 3329193
Објавен на: 18.08.2019, 18:59
1 / 11

Se prodava iphone 6s

10.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Apple
Модел:
6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zacuvan komlet so kutija