Број на оглас: 3329084
Објавен на: 02.08.2020, 09:46
1 / 10

Lancia LYBRA 2.4JTD

2.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lancia
Модел:
Lybra
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska klima elektrika na site prozori elektrika na retrovizori so el. Zatvora je i greaci vnatresnost antilop parking senzori telefon vgraden vo bord kompjuter maglenki BOSE OZVUCUVANJE centralno so daleci sko senzori za dozd