Број на оглас: 3328662
Објавен на: 08.02.2020, 13:00
1 / 10

Renault Laguna 2.0turbo benzin/plin 2003god

1 € Цената не е фиксна 750 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava reno laguna 2.0turbo benzin/plin 2003god defekt skrsen klip mozhe zamenaaa