Број на оглас: 3328534
Објавен на: 11.07.2020, 16:01
1 / 1

Naut, slanutok

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pogolema kolicina naut, slanutok, selektiran,za seenje cist,uvrekjen po 50 kg, kvaliteten.