Број на оглас: 3328401
Објавен на: 24.02.2020, 12:04
1 / 3

Железна конструкција за фрижидери

5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава железна конструкција (кафез) ограден со метална мрежа за заштита на фрижидери.
Димензии:235/212,се отвара и е погоден за три фрижидери.