Број на оглас: 3328332
Објавен на: 30.05.2020, 19:05
1 / 7

Атрактивен плац на Велешко Езеро

По Договор
Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава атрактивен плац на Велешко Езеро. Плацот е со поглед на езерото, поседува градежна дозвола со платени комуналии, струја и вода. Kaтастерска парцела 775/1,Отовица. Идеално место за одмор и живеење. Цена по договор.