Број на оглас: 3326765
Објавен на: 17.02.2020, 15:50
1 / 2

Bandas 5x112 Audi original

60 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava eden bandas original audi 16 so guma michelin 225/55 5x112