Број на оглас: 3326600
Објавен на: 21.02.2020, 11:43
1 / 1

Plug

250 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plug leskovacki dvobrazden mnogu malku koristen
Komplet plug + tanjiraca 650€