Број на оглас: 3326597
Објавен на: 21.02.2020, 11:43
1 / 2

Tanjiraca

500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Tanjiraca leskovacka so 20 diskovi
Komplet tanjiraca + plug 650€