Број на оглас: 3325785
Објавен на: 08.06.2020, 13:31
1 / 4

citroen xsara exclusive 2.0

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
Xsara
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


citroen xsara exclusive 2.0 so celosna oprema
Na bugarski tablicki