Број на оглас: 3325489
Објавен на: 21.02.2020, 08:25
1 / 4

Audi A3

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 vo odlicna sostojba tel.075549710