Број на оглас: 3325448
Објавен на: 16.09.2020, 21:14
1 / 5

Antara 4x4 automatic

6.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Registrirana
top sostojba
Original kilometri slobodno proverka vo opel
Atest na stakla
Servis ima