Број на оглас: 3324895
Објавен на: 31.07.2020, 07:55
1 / 6

Mozen dogovor

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam monitor mnogu dobro zacuvan vo super sostojba i kamera za laptop-kompjuter , baram 1200 den. , moze dogovor za cena .