Број на оглас: 3324883
Објавен на: 09.07.2020, 17:41
1 / 4

Eftino komplet

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Sony
Модел:
XPERIA - E 3
Боја:
Останато
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam SONI XPERIA E-3 , telefonot raboti , puknato e stakloto , imam za nego tac nov , go prodavam komplet , moze i zamena da se dogovorime .