Број на оглас: 3324583
Објавен на: 02.12.2019, 12:16
1 / 11

Mercedes A 160 CDI Avandgard

4.300 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 160
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
61 kw / 83 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes A 160 CDI Avandgard oprema
registriran do 05/2020g
potrosnja vo grad 5-5.5 lit/100km