Број на оглас: 3324513
Објавен на: 29.03.2020, 12:06
1 / 1

Prodavam DVE nivi vo s. Makres Kumanovo

13.500 €
Квадратура:
18858 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Opstina staro Nagoricane s. Makres
Ednata e 10.555 m2 drugata e 8303 m2
Dvete zaedno za 13.500 evra ili 44 denari m2
kontakt -- 078 208 391