Број на оглас: 3324398
Објавен на: 16.09.2020, 22:31
1 / 2

plac na Kurisk pat od 1200 m2

1 €
Квадратура:
1200 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po dogovor