Број на оглас: 3322044
Објавен на: 22.09.2020, 14:06
1 / 3

bandazi / bandasi so gumi od BMW X3

250 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat bandazi/bandasi so gumi za BMW.
Dimenzija na gumite: 215/60/R17