Број на оглас: 3321372
Објавен на: 11.07.2020, 16:04
1 / 8

CITROEN C4 PICASO

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C4 Picasso
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava c4 .pikaso so 7 sediata vo peefektna sostojba moze da se proveri kade sakate moze da se iznajmi i kako renata car moze i prevoz nadvor od mk