Број на оглас: 3320518
Објавен на: 22.04.2021, 21:26

PRODAVAM NIVI !!!

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
576 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NIVI VO CARDAK 1753M2,GOLIOVO 1052M2 i 581M2.