Број на оглас: 3320103
Објавен на: 27.03.2020, 00:29
1 / 6

SERVO LETVA ZA GOLF 4 BENZIN 1.4 16v 2001g

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
GOLF IV 1.4 16v
Tип на делови:
Управниот /Серво /волан

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SERVO LETVA ZA GOLF 4 BENZIN 1.4 16v
2001 godina