Број на оглас: 3319355
Објавен на: 21.02.2020, 19:05
1 / 11

Golf 1 1.6d

3.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1983
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Smenet rebrasti set smenet kumplug set
Servisiran komplet
4 novi gumi hankook
Sedistinja tapacirani komplet
Akumlator nov