Број на оглас: 3318837
Објавен на: 12.11.2019, 21:52
1 / 3

Se prodava Samsung J3 2016 (so skrsen ekran)

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
J3 2016
Боја:
Gold
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Koristen e 2 meseca cena povolna 2000den.
Kontaktirajte me na ovoj broj:070446663