Број на оглас: 3317815
Објавен на: 16.07.2019, 13:39
1 / 2

Sjalica so vgraden senzor na dvizenje led 9wati

250 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Сијалици

Вид на оглас: Се продава


Sjalica so vgraden senzor na dvizenje
9wati 6400k