Број на оглас: 3317497
Објавен на: 29.09.2020, 14:33
1 / 3

Detektor za metal i zlato aparat

330 € Цената не е фиксна 5.000 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Nokta makro simplex detektor metal i zlato moze na raka za probanje i moze so kargo.