Број на оглас: 3317173
Објавен на: 14.07.2019, 19:35
1 / 4

Prodavam Opel Astra 1.7 T.D

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra F 1.7 T.D registrirana do noemvri.

Tel. 071 277 748