Број на оглас: 3316834
Објавен на: 17.08.2019, 12:01
1 / 8

KOMODA VITRINA MASIVNO DRVO HOLANDSKA

200 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Komodata e od holandija so dimenzii 210x104x44