Број на оглас: 3316571
Објавен на: 19.03.2021, 15:52

se prodava stan

650 €
Број на соби:
2
Квадратура:
37 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava ednosoben stan kaj dolcino moznost za nadgradba