Број на оглас: 3316307
Објавен на: 29.03.2020, 20:06
1 / 5

Se prodava Passat

1.450 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e isparvna i redovno servisirana,motor i prednica ispravni
kolata ima mali karoseriski popravki,
moze da se vidi i proba vo
sekoe vreme ,
najubaviot i najekonomicen motor 1.9 tdi , potrosuvacka okolu 7.5l /100km
gradska a na otvoreno 5.5l/100km
za taja cena odlicen e , registriran do 08.08.2020 so zelen karton i napraven redoven servis ,
za kes ekstra cena

tel.070830251