Број на оглас: 3316252
Објавен на: 07.07.2020, 10:49
1 / 3

Стан Богданци Центар 40м2

16.500 €
Број на соби:
3
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1964
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Маршал Тито 70

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е комплетно реновиран. Купатило, кујна врати прозори, инсталација, расвета.