Број на оглас: 3315510
Објавен на: 06.09.2019, 15:15
1 / 10

Mercedes S 320 CDI Automatic

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MERCEDES S 320 CDI
- AUTOMATIC TIPTRONIC
- XENON
- DVOOZONSKI KLIMATRONIK
- KOZA
- GREACI NA SEDISTA
- KOMANDI NA VOLAN
- PARKING SENZORI
- NAVIGACIJA
- TEMPOMAT
- ALUMINSKI BANDAZI ORGINAL
Moze zamena za Pomalo Vozilo.

Informacii na telefon: 070 249 585
Naumče