Број на оглас: 3315194
Објавен на: 14.05.2020, 14:05
1 / 4

Preubavo zenski Puma patiki broj 38.5

1.000 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
38
Боја:
Светло зелена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Odlicni