Број на оглас: 3314927
Објавен на: 06.04.2020, 19:46
1 / 11

Alfa Romeo 147

2.600 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo 147
Registrirana do 24.04.2020
Cela prednica nova gorni i dolni viluski
Smeneto ulje 5/40
Stegnata na vozenje ne krca ne tropa
Motor i menuvac odlicni
Klimatronik odlicno lade
Moze zamena samo za tovarno kombe
Informacii na :075 719 721