Број на оглас: 3313897
Објавен на: 17.10.2019, 13:00
1 / 3

Man 19.362 miler kiper

111 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man 19.362 miler kiper
Proizvedem 1990
6 novi gumi
Zamena za sanducar kamion