Број на оглас: 3313749
Објавен на: 24.05.2020, 00:23
1 / 2

Citroen zx

1 €
Марка:
Citroen
Модел:
Zx
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za citroen zx, limarija, enterier, mehanika... Farovi, shtopovi...

Telefon za kontakt: 070930024

070930024