Број на оглас: 3313290
Објавен на: 19.04.2021, 18:06
1 / 3

PARNO GREENJE

1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Komplet parno: Kotel,Gorionik,Pumpa,Ventili,Boiler na struja 24KW i Cisterna. Za kes pari dobra cena, a moze i zamena za motor ili mal avtomobil

Потврден огласувач
 Елизабета К. Костиќ