Број на оглас: 3313210
Објавен на: 11.02.2020, 16:01
1 / 3

passat 3

550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


obicen dizel 1.9 vredi da se vidi