Број на оглас: 3313192
Објавен на: 13.06.2021, 12:22
1 / 8

MAZDA 6

1.650 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mazda 6 121k.s so odlicen motor bez nikakva mehanicka mana redovno servisirana, golem servis napraven pred 1000 km,tempomat 2 kljuca a
(moze zamena so vasa doplata ili zamena bez doplata zavisno od sostojbata na vaseto vozilo )