Број на оглас: 3313127
Објавен на: 11.05.2020, 21:51
1 / 4

Se prodava Opel vectra 2.2 benzin na delovi

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel vektra 2003 godina. Bemzin., 2.2 motor na delovo.
Poveke informacii na telefon 075410794 Mile