Број на оглас: 3312756
Објавен на: 13.07.2019, 18:50
1 / 5

Malaguti Madison 150

800 €
Марка:
Malaguti
Вид:
Скутер
Година:
2001
Модел:
Madison

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e pali vozi
novi gumi
Registrirano do 4 2020