Број на оглас: 3312154
Објавен на: 25.07.2019, 01:28
1 / 11

Се продаваат нови Интех Базени по најниски цени

350 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Bibo
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на базени INTEX повеќе од 60 модели 🤽‍♂️🤽‍♀️
🚣‍♀️Одличен за вашиот двор или градина.
Лесен за монтажа,лесно се одржува и нуди незаборавни моменти поминати до најблиските и незаборавна летна забава.
Изборот е ваш - Ве очекуваме
нарачајте 071/879-004 🤽‍♀️🏊‍♀️🏊‍♂️ СО СЕКОЈ КУПЕН БАЗЕН ДОБИВАТЕ ПОДАРОК!