Број на оглас: 3312099
Објавен на: 04.06.2020, 23:36
1 / 12

ТАЛПИ ОД ОРЕВ - ХИТНО!!!!!

4 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Екстра квалитет на ореови талпи, подготвени за работа веднаш. Убава шара, текстура, широки и до 60 цм, долги 1.2 до 3 м. Имам и сестрински талпи за изработка на маси, како и талпи за работа со епоксидна смола.Повелете.Најповолна цена во МКД. За поголема количина (5, 10, 15 или 20 m3...) дополнителен попуст. Можи замена исклучиво за недвижност во СК и ОХ со моја доплата.