Број на оглас: 3312099
Објавен на: 13.07.2020, 15:45
1 / 9

ТАЛПИ ОД ОРЕВ - ХИТНО!!!!!

3 € Цената не е фиксна 4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Екстра квалитет на ореови талпи, подготвени за работа веднаш. Убава шара, текстура, широки и до 60 цм, долги 1.2 до 3 м. Најповолна цена во МКД. За поголема количина има попуст.