Број на оглас: 3311894
Објавен на: 13.10.2019, 14:23
1 / 3

Muteri za aluminiumski bandazi za toyota

100 МКД
Марка:
Toyota
Модел:
Avensis
Tип на делови:
Осовина /Предница тркала

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


20 muteri za Toyota za alu bandazi extra kvalitet. 100 den. Parce. Kontakt 078-418-236