Број на оглас: 3311338
Објавен на: 05.06.2020, 16:07
1 / 8

Peugeot 206 2.0HDI ; 2000god

1.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 206 , 2.0HDI proizvedeno vo 2000god. Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana do 17.01.2020, so 4 novi letni gumi.

tel za kontakt: 070 756 807!!
tel za kontakt: 070 756 807!!
tel za kontakt: 070 756 807!!