Број на оглас: 3311194
Објавен на: 09.08.2020, 10:02
1 / 12

Mercedes C 220 D Neuvezen

22.000 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno zacuvana makedonska neuvezena i servisirana vo mercedes skopje
Bez zameni 075287255
0 7 5 2 8 7 2 5 5 kontakt 075287255